Przejdź do treści

Życzenia Wielkanocne

2021-03-31

“A jeżeli mieszka w was Duch Tego, który Jezusa wskrzesił z martwych, to Ten, co wskrzesił Chrystusa z martwych, przywróci do życia wasze śmiertelne ciała mocą mieszkającego w was swego Ducha” (List do Rzymian 8, 11).

Drodzy Mieszkańcy Gminy Tarczyn,

Szanowni Państwo!

Święta Zmartwychwstania Pańskiego to dla każdego z nas okazja do zatrzymania się nad pustym grobem i zastanowienia nad prawdą zwycięstwa życia nad śmiercią. Ta prawda zmieniła bieg ludzkich dziejów.

W tym Wielkanocnym czasie nadziei, życzymy Państwu, aby Zmartwychwstały Chrystus odsunął głazy z grobów naszych lęków, przesądów i udręk. Niech da nam odwagę, abyśmy z nim szli drogą codziennego życia, a wszystkie ciemności naszych dusz wypełni swoim światłem.

Życzymy Wam wiele miłości i pokoju, wytrwałości i wierności, by okres Świat Wielkiej Nocy był w Waszych rodzinach, domostwach, sąsiedztwach, miejscach pracy, nauki, odpoczynku, czasem przezwyciężania trudności.

Byśmy nie tylko w tym szczególnym czasie, ale także przez całe nasze życie, wykazywali się odwagą wiary, mądrością pokory i wrażliwością, z radością podejmując wszystkie wyzwania codzienności.

Mirosław Faliszewski

Przewodniczący Rady Miejskiej w Tarczynie

Barbara Galicz

Burmistrz Tarczyna