Przejdź do treści

Szpital św. Anny w Piasecznie uczestnikiem akcji Movember Polska 2020

2020-11-18

Po raz kolejny EMC Instytut Medyczny i Szpital św. Anny dołączyli do kampanii Movember Polska, nagłaśniającej temat profilaktyki nowotworowej wśród mężczyzn. Kampania Movember Polska to nie tylko zapuszczanie wąsów i namawianie mężczyzn do rozmów o swoim zdrowiu, ale także badania przesiewowe, które organizowane są w całej Polsce od 2016 roku.

W tym roku w szpitalu Św. Anny w Piasecznie do końca listopada na hasło „Movember” można wykonać za darmo badanie USG w ramach konsultacji urologicznej i bezpłatne badanie PSA. Dodatkowo, w przypadku nieprawidłowego wyniku, pacjenci są zapraszani na bezpłatną konsultację urologiczną.

- Pomimo obecnych warunków związanych z pandemią koronawirusa nie możemy zapominać o profilaktyce i badaniach – mówi Ewelina Górska-Wojton, Kierownik rozwoju usług i sprzedaży ze szpitala Św. Anny w Piasecznie. Zapraszamy serdecznie wszystkich Panów do skorzystania z bezpłatnych badań i konsultacji – zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby realizować świadczenia medyczne na najwyższym poziomie bezpieczeństwa – dodaje Ewelina Górska-Wojton.

Informacja i rejestracja pod numerem telefonu: 539 146 531.

Szczegóły akcji na stronie: https://www.movember.pl/