Przejdź do treści

Kolorowo i radośnie w Grzędach

2019-08-26

PIKNIK RODZINNY W GRZĘDACH

Jak co roku piknik rodzinny w Grzędach dostarczył uczestnikom wiele radości i wesołej zabawy.

- Cieszę się bardzo, że są dziś Państwo razem z nami, by wspólnie razem spędzić czas i skorzystać z przygotowanych przez nas atrakcji. Poprzez organizację pikników rodzinnych pragniemy Państwa zachęcić nie tylko do integracji, lecz również do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu i wspólnej zabawy – mówiła burmistrz Tarczyna Barbara Galicz.

Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych uczestników imprezy cieszyły się wielkie zamki dmuchane, zawody sportowe, gry i zabawy z nagrodami oraz kolorowa wata cukrowa. Ogromną atrakcją była obecność na imprezie strażaków z OSP Kotorydz, którzy prezentowali nowoczesny sprzęt ratowniczo-gaśniczy, a uradowanym maluchom umożliwili wspaniałą zabawę w pianie oraz lanie wody przy pomocy węży strażackich.

Nie zabrakło również tanecznej muzyki. W tym roku rozrywkę zapewnili DJ JUSTYN oraz zespół disco polo DZIKU.

Burmistrz Tarczyna pragnie serdecznie podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie pikników, a w szczególności Beacie i Piotrowi Radkiewicz, Sołtysowi Wiesławowi Perzynie, Tadeuszowi Drzewek, Adamowi Strykowskiemu, Roksanie Kotańskiej, Adamowi Maciejak, Marcinowi Marczak oraz całej druhom i druhnom z OSP Kotorydz.

Link do fotogalerii dostępny tutaj.